KONST / Litografier / Färglitografi 12455206
nr 1245 5206
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 362/380. Motivet: 31x43 cm
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 april 2019
kl 19:42:44
300 kr
400 kr
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien